Pokémon Unite Betası Mart Ayında Çıkıyor #Oyun | HepsiBlog
blank

Pokémon Unite Betası Mart Ayında Çıkıyor #Oyun

The Pokémon Company ile ortaklaşa çalışan Tencent, Pokémon Unite’in haberini ilk kez yaklaşık bir yıl önce ortaya çıkardı. Oyun resmi olarak tüm dünya için yayınlanmadan önce, Mart ayında yalnızca Kanadalı oyuncular için bir beta testi başlayacak. Bu beta yalnızca yalnızca Android cihazlarda kullanılabilecek, ancak beta sonrası oyun iPhone ve Nintendo Switch’te ücretsiz olarak yayınlanacak.

Beta testi yalnızca 16 yaşından büyük oyuncular için mevcut olacak ve oyun görüntüleri ve video kaydı alınması engellenecek. Ek olarak, beta bittiğinde oyun içi ilerleme silinecek. Henüz ülkemizde indirmeye açılmasa da Google Play Store’daki Pokémon Unite sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

Pokémon Unite, diğer ana Pokémon oyunlarından farklı bir oynanışa sahip olacak. Bu oyunda bir antrenör olarak oynamak yerine, 5’e 5 takım savaşlarını kontrol ediyor ve bireysel bir Pokémon olarak oynuyorsunuz. Oyun süresi boyunca en çok puanı alan takım oyunu kazanıyor. Oyuncuların puan kazanmalarını önlemek için Pokemonları yakalamaları, seviye atlamaları, geliştirmeleri ve diğer takımın Pokemonlarını yenmeleri gerekecek. Oyunun League of Legends ve Smite gibi diğer MOBA’larla pek çok ortak noktası var gibi görünüyor.


Kaynak: Gamer

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz

Senin firiklerine önem veriyoruz.

%d blogcu bunu beğendi: