Nagelsmann’ı Bayern’e götüren yol… Dünyanın konuştuğu dahinin sırları | HepsiBlog
blank

Nagelsmann’ı Bayern’e götüren yol… Dünyanın konuştuğu dahinin sırları

Futboldan basketbola, voleyboldan atletizme dek birçok branştan haber, araştırma ve analizlerin yer aldığı derginin kapağında, henüz 34 yaşında olmasına rağmen Bayern Münih’in başına geçen Julian Nagelsmann yer alıyor. Koray Durkal’ın kaleme aldığı portrede Nagelsmann’ı diğer teknik adamlardan farklı kılan özellikleri detaylarıyla anlatılıyor. 

FUTBOLDA YENİ BİR ÇAĞ BAŞLATTI

Bayern Münih’in transfer etmek için tam 25 milyon Euro ödemeyi göze aldığı genç teknik adamın, özellikle teknolojiyi kullanma biçimi hayret verici düzeyde. Antrenmanlarda dünyada görülmemiş teknolojik sistemler kullanan Nagelsmann’ın kariyer öyküsünün Jose Mourinho’ya benzerliği de dikkat çeken bir başka detay. Zaten bu sebeple Almanya’da kendisine ‘mini Mourinho’ lakabı takılmış durumda. Yazıda, Nagelsmann’ın futbol görüşü yönünden örnek aldığı teknik adamlar ve hedefleri de yer alıyor.

FORMULA 1 TÜRKİYE’YE NASIL DÖNDÜ?

Formula 1’in Türkiye macerası tüm ayrıntılarıyla Spor Arena Plus’ta. Muhammed Kaya, organizasyonun 2005’te nasıl getirildiğini, 2011’de neden geri gittiğini ve sonra nasıl geri geldiğini anlattı. Kaya yazısında, Formula 1’in Türkiye’de kalıcı olup olmayacağı sorusunu da yanıtladı.

Kaynak:
blank

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz

Senin firiklerine önem veriyoruz.

%d blogcu bunu beğendi: