Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım: “Dik durduk ve ele geçiremediler” #Kumpas | HepsiBlog
blank

Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım: “Dik durduk ve ele geçiremediler” #Kumpas

3 Temmuz döneminde cezaevine giren F.Bahçe’nin eski başkanı Aziz Yıldırım, şike kumpası davasının ardından yaptığı açıklamada tarihi bir karar alındığını söyledi. Yıldırım FETÖ’nün F.Bahçe’ye ve kendilerine değil bu ülkeye, Cumhuriyet’e de savaş açtığını belirtirken şu ifadeleri kullandı:

İLK BİZ VERDİK

Şikede kumpas davasının açılmasını sağlayan ve ilk dilekçeyi veren Aziz Yıldırım ile yürekli 108 kişidir. Bu davanın açılmasını sağlayan yürekli emniyet mensuplarına, bu davayı açan savcıya ve karar veren mahkeme heyetine teşekkür ediyorum.

BU HAİNLER BAŞLATTI

Kumpası kanıtlayan yüce Türk adaleti tarihi bir karar almıştır. Çünkü bu vatan hainlerinin aldığı cezaları Türk milleti vermiştir. Ergenekon, Balyoz, OdaTV, Cübbeli Ahmet, casusluk kumpaslarını başlatan bu cezaları alanlar!

İŞBİRLİKÇİLER ARAŞTIRILMALI

Kumpasın bir de medya ayağı var. Bizim savcılıkta bekleyen suç duyurularımız var! O dönem FETÖ’yle işbirliği yapan medyanın da soruşturulması gerekiyor. Davaların açılması şart. Bu karar, vatanımız için, Cumhuriyetimiz için de moral verici bir karardır!

Hemen üye ol, iddaa heyecanını  yaşa…

Kaynak:
blank

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz

Senin firiklerine önem veriyoruz.

Fenerbahçe eski başkanı Aziz Yıldırım: “Dik durduk ve ele geçiremediler” #Kumpas

Spor

5/06/2021 | Yorum Yok | 38 | admin

%d blogcu bunu beğendi: