Marius Sumudica yine şaşırttı: “27 yıl önce kendimi sattım” | HepsiBlog
blank

Marius Sumudica yine şaşırttı: “27 yıl önce kendimi sattım”

Spor Arena Dış Haber – Türkiye’de daha önce Kayserispor, Gaziantep FK ve Çaykur Rizespor gibi takımları çalıştıran Marius Sumudica, ülkesi Romanya’da yaptığı açıklamayla bir kez daha gündeme oturdu.

Sezon başında CFR Cluj’ün başına geçen Sumudica, düzenlediği basın toplantısında kendisine sorulan “Sosyal medyada neden yer almıyorsunuz?” sorusuna dikkat çeken bir yanıt verdi.

Hiçbir sosyal mecrada bulunmadığını belirten başarılı teknik adam, “Facebook’um, Twitter’ım ve Instagram’ım yok. Herhangi bir sosyal ağda bulunmuyorum. Adıma açılan kaç hesap var bilmiyorum ama hepsi sahte” dedi.

Açıklamalarına devam eden Sumudica, özel hayatıyla ilgili çarpıcı ifadeler kullandı ve “Ben 27 yıl önce kendimi sattım. Evlenince kendimi sattım, karım beni aldı. Bu nedenle Facebook’ta başka kadınlar bulmak zorunda değilim. 27 yıldır beni destekleyen, maçlardan sonra üzülen ya da mutlu olan bir eşim var. Bundan çok mutluyum” diye konuştu.

Ailesinin kendisi için önemine değinen Rumen teknik adam, “Zavallı kadın, müsait olduğunda beni görmek için Cluj’a kadar uçakla geliyor. İki tane sağlıklı, güzel çocuğum var. Ailem hayatta ve bunlar benim hayattaki en büyük mutluluklarım” ifadelerini kullandı.

Kaynak:
blank

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz

Senin firiklerine önem veriyoruz.

Marius Sumudica yine şaşırttı: “27 yıl önce kendimi sattım”

Spor

22/07/2021 | Yorum Yok | 49 | admin

%d blogcu bunu beğendi: