MSI Creator Z16: Profesyonellerin yeni gözdesi #Uygulama | HepsiBlog
blank

MSI Creator Z16: Profesyonellerin yeni gözdesi #Uygulama

MSI, dizüstü bilgisayar modellerine bir yenisini daha ekledi. Bu kez hedeflenen kitle ise tasarımcılar ve işini en iyi şekilde yapmak ve akıcı bir şekilde işlerinin üstesinden gelmek isteyen herkes…

MacBook Pro muadili olarak da görülen MSI Creator Z16, pek çok açıdan kullanıcısını tatmin edecek özellikleri bünyesinde barındırıyor. Tasarımı ise ilk dikkat çeken nokta. Creator Z16, yuvarlatılmış akıcı formu ve göze hoş gelen kenarları ile post modern bir görünüme sahip. Diğer yandan CNC üretimli kasası üzerinde Ay Grisi rengi ile Ay’ın evreleri gibi renk değiştirebilen ürün, ince detaylarıyla dikkat çekiyor.

11.Nesil Core i7 işlemcisi i7-11800H’i kullanan Creator Z16, 4.6GHz’e varan Dual Core turbo frekansına ulaşarak multitasking ve profesyonel seviyede görevlerin üstesinden gelebiliyor. Yani bu bilgisayara sahipseniz ‘yavaşlık’ kullanıcılar için artık bir dert değil. Pek çok uygulamayı akıcı bir şekilde çalıştırabilecek güçte olan MSI Creator Z16, GeForce RTX 30 serisi GPU ile donatıldı.

blank

GeForce RTX 30 serisi GPU ile birlikte cihaz hem daha ufak bir tasarım sahip, hem de hafif yapıda. Yoğun tempoda çalışırken dahi gürültü çıkarmıyor olması da kullanıcıların beğenisini kazanacak bir başka özellik. GeForce RTX 30 serisi GPU ile birlikte MSI Creator Z16, çok daha hızlı. RTX 20 serisine kıyasla 2 kat daha yüksek Render performansı ve 2 kata kadar grafik belleği ile 8K HDR RAW videoları akıcı olarak düzenleme imkânı sunuyor, devasa 3D modeller üzerinde RTX 30 serisi eskisinden çok daha akıcı bir şekilde çalışma imkânı sunuyor.

Bir başka önemli avantaj ise NVIDIA Studio desteğil. Performans için en sık kullandığınız tasarım uygulamaları da şimdi NVIDIA Studio Yapay Zekâ ile hızlandırılıyor. Böylece iş akışlarınızı rekor sürede tamamlama imkânı sunuyor. NVIDIA Studio, sayıları her geçen gün artan yaratıcı profesyonellere amaca yönelik yüksek performanslı dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar ve ekran kartları üretmek için oluşturulan bir ekosistem. RTX 30 serisi ile birlikte NVIDIA Studio, en popüler yaratıcı uygulamalarda yapay zeka hızlandırmasını mümkün kılıyor. Bir yandan yaratıcı uygulamalarla çalışırken, diğer yandan yaratıcılara ve 3D geliştiricilere en iyi performans ve güvenilirliği sağlıyor. Adobe Photoshop, AutoCAD, Blender, Premiere Pro, Lightroom, DaVinci Resolve gibi popüler pek çok uygulama ile birlikte her zamankinden daha hızlı çalışabilirsiniz.

blank

Taşınabilir bilgisayarlar için en önemli şeylerden olan hareket halinde çalışabilme için kapasitesi 90Whr gücündeki uzun batarya süresi ve hızlı şarj teknolojisi ile maksimuma çıkarılmış.

16 inç’ik ekrana sahip olan ve QHD+ 2560×1600 çözünürlüklü 16:10 altın oranındaki Calman sertifikalı ekranıyla dikkat çeken MSI Creator Z16’ın ekranı, %100 DCI-P3(Typical) renk gamı, fabrikada en detaylı şekilde Delta-E

Kaynak:
blank

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz

Senin firiklerine önem veriyoruz.

%d blogcu bunu beğendi: