Hollanda yenilgisinin ardından Şenol Güneş: “Şeytani düzeni bozamadım” #Oyun | HepsiBlog
blank

Hollanda yenilgisinin ardından Şenol Güneş: “Şeytani düzeni bozamadım” #Oyun

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, 6-1’lik tarihi Hollanda yenilgisi sonrası açıklamalarda bulundu.

İşte Şenol Güneş’in açıklamaları;

Kötü bir gece, kötü bir maç oldu. Hem skor açısından hem de oyun açısından. Farklı bir skordan sonra ‘Şu şöyle olsaydı’ demek doğru değil. Seçimlerimiz yanlış oldu, benim için söylüyorum. Oyuncularımız değerli oyuncular. Daha iyi oynayabilirdik ama başaramadık. Farklı skordan şöyle yapsak demek doğru değil.

“15-16 PUAN YAPMALIYDIK”

Seçimlerimiz yanlış oldu. Benim için söylüyorum. Oyuncularım ellerinden geleni yaptılar. Oyuncularımız değerli oyuncular, daha büyük başarılar yakalama şansları olduğunu düşünüyorum. Bugün 15-16 puan yapmamız gerekirken 11 puanda kaldık.

“BUNUN SORUMLUSU BENİM”

Şahsımla yapılan tüm eleştirileri normal karşılıyorum. Bir müsabakayı kaybettik ve herkes üzülüyor. Duyguların dışarıya vurulmasını normal karşıladım ama bu oyuncuları yaralayanlar yanlış yaparlar. Bunun sorumlusu benim. Başarıyı paylaşmakta ülke olarak sıkıntı çekiyoruz.

“ŞEYTANİ DÜZENİ BOZAMADIM”

Yanılıyorsam, hata da benimdir. Bunu oyuncuya yüklemeyi doğru bulmam. Üzgünüm çünkü bu işe başlarken zor şartlarda, herkesin isteğiyle geldim. Ekonomiyle başlayan, duygusal yarışmayla, artık şeytani bir düzen var… Ben buna alet oldum. Düzen ve şeytanlık karışmış. Düzen artık şeytanlık olmuş. İyi sonuçlar alarak şeytani düzeni bozabilirdim ama bozamadım.

“ÜLKEM VE TAKIM İÇİN EN DOĞRU OLANI YAPARIM”

Sorumluluktan kaçmam. Doğru olan şeyler bozulmamalı, şahsımla alakalı değil. Oyunculara da ‘İşlerine sahip çıkın’ dedim. Benim, onları korumaya ihtiyacım var, onların beni değil. Ben, ülkem ve takım için en doğru olanı yapabileceğimi biliyorum.

Kaynak:
blank

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz

Senin firiklerine önem veriyoruz.

Hollanda yenilgisinin ardından Şenol Güneş: “Şeytani düzeni bozamadım” #Oyun

Spor

7/09/2021 | Yorum Yok | 38 | admin

%d blogcu bunu beğendi: