Kylie Jenner ve Travis Scott mutlu haberi sosyal medyadan duyurdu: Yeni bebek geliyor #Jenner | HepsiBlog
blank

Kylie Jenner ve Travis Scott mutlu haberi sosyal medyadan duyurdu: Yeni bebek geliyor #Jenner

3 YAŞINDA BİR KIZLARI VAR
Kendi kurduğu kozmetik markası sayesinde dolar milyarderi olan 24 yaşındaki Jenner ile önce ayrıldığı sonra da barıştığı 30 yaşındaki rap’çi Travis Scott ikinci bebeklerini bekliyor. Çiftin, üç yaşında Stormi adında bir kızı bulunuyor.

blank

KARNINI ÖPTÜ
Kylie Jenner, paylaşımında giderek büyüyen karnını gözler önüne serdi. Videoda Jenner, kızı Stormi ile birlikte gittiği doktorda ultrason görüntülerini izlerken görülüyor. Sevgilisi Travis Scott’ın sevinci de paylaşımda dikkat çeken bir başka detay. Videonun bir başka bölümünde de Jenner, ayna karşısında selfie çekerken Scott’ın onun karnını öptüğü görülüyor.

blank

BU KEZ TARZINI DEĞİŞTİRDİ
Bu durum, Kylie Jenner’ın takipçilerini ve hayranlarını hem sevindirdi hem de şaşırttı. Jenner, Stormi’ye hamileyken medyadan ve meraklı gözlerden köşe bucak saklanmıştı. Ancak bebeği dünyaya geldikten sonra mutlu haberi duyurmuştu. Bu kez ise hamile olduğunu sosyal medya hesabından ilan etti. Jenner’ın ikinci kez hamile olduğu bir süredir magazin kulislerinde ileri sürülüyordu. Sessiz kalan Jenner, mutluluğunu paylaşmak için daha fazla beklemedi.

blank

TEST SONUCU
Kylie Jenner, paylaşımında ailece katıldıkları kutlama partisinden görüntüler de paylaştı. Jenner, annesi Kris’in ultrason görüntülerini izlediği sahnelere de paylaşımında yer verdi. Jenner, evde yaptığı hamilelik testinin sonucunu da takipçileriyle paylaştı.

blank

İLK HAMİLELİĞİNDE SUSKUNLUĞA GÖMÜLMÜŞTÜ
İlk bebeğine hamileyken büyük bir sessizliğe gömülen, doğum yaptıktan sonra ortaya çıkan Kylie Jenner başlarda yine aynı şekilde davrandı. Fakat sonra fikrini değiştirdi.

blank

19’UNCU TORUNUNUN GELDİĞİNİ SÖYLEDİ
Jenner’ın hamileliği hakkında ailesinden ilk konuşan kişi babası Caitlyn Jenner ya da eski adıyla Bruce Jenner. Cinsiyet değiştirip kadın olan eski olimpik sporcu, Califonia’da bir oyuncak mağazasını ziyaret etti. Bu sırada da 19’uncu torununun yolda olduğunu söyledi.

blank

AİLEYE YAKIN KAYNAKLAR DOĞRULAMIŞTI
People dergisine konuşan ve Kylie Jenner’ın hamile olduğunu doğrulayan aileye yakın kaynaklar, genç kadının karnının da belirginleşmeye başladığını söyledi. Jenner’ın kaç aylık hamile olduğu ve bebeğin ne zaman dünyaya geleceği ise henüz bilinmiyor. Kardashian- Jenner ailesine yakın kaynaklar, Kylie Jenner’ın anne olmayı çok sevdiğini belirtti. Aynı kaynaklar “Kylie, epeydir Stormi’nin bir kardeşi olmasını istiyordu. Anne olmayı seviyor” dedi. Jenner’ın sevgilisi Travis Scott’ın da ikinci bebek haberinden çok mutlu olduğu belirtildi. Bu ikinci bebeği, Jenner ile Scott’ın, birbirlerine uzun ayrılığın ardından bir tür “barışma hediyesi” olarak nitelendirenler de oldu.

blank

AYRILIP BARIŞTILAR
Kylie Jenner ile Travis Scott, uzun bir birlikteliğin ardından yollarını ayırmıştı. Fakat çift sonra tekrar görüşmeye başladı. Önceleri bunun kızları Stormi’nin hatırına olduğu söylense de ikili arasındaki buzlar eridi ve beraberlikleri yeniden başladı.

blank

İLİŞKİLERİ 2017’DE BAŞLADI
Travis Scott ile Kylie Jenner, 2017 yılında tanıştılar. O sırada Jenner Tyga ile yollarını ayırmıştı. Jenner ile Scott, ilk olarak ünlü Coachella Festivali’nde birlikte görüldüler. Daha sonra NBA maçını birlikte izleyerek ilişkilerini resmen duyurdular. İlişkilerinin başladığı 2017 yılında Jenner hamile kaldı, fakat bunu uzun süre kamuoyunun gözlerinden uzak tuttu. 2018’de de kızları dünyaya geldi.

blank

 

Kaynak:
blank

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz

Senin firiklerine önem veriyoruz.

%d blogcu bunu beğendi: