Aslıhan Doğan Turan: Küçük kavgalar, ilişkiyi dinamik tutuyor! #Evi̇ | HepsiBlog
blank

Aslıhan Doğan Turan: Küçük kavgalar, ilişkiyi dinamik tutuyor! #Evi̇

Sarı Kırmızılı topçu, eşinin YouTube kanalına konuk oldu. Aslıhan “Günümüzde evlilikler zor. İnsanlar en ufak olayda hemen boşanıyorlar. Biz de arada bir tartışıyoruz. Bu küçük kavgalar, ilişkiyi dinamik tutuyor bence” dedi.

Arda da “Bizim şansımız; eğlenceli bir çift olmamız. Birbirimize hâlâ aşığız. Saygılı ve hoşgörülüyüz. Kalabalık aile yaşamını seviyoruz” diye konuştu.

EVİNİN KAPILARINI AÇMIŞTI

Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Arda Turan ve Aslıhan Turan’ın muhteşem evi görücüye çıktı. Aslıhan Turan kendi Youtube sayfasında evini tanıttı. Her detayıyla tek tek ilgilendiğini söyleyen Turan, çocuklar için özel alanlar yarattığını belirti.

İşte Arda ve Aslıhan Turan’ın muhteşem evi…

Önce evinin salonunu tanıtan Turan, ‘Bu ev renksiz bir ev değil, koyu renklere sahip bir ev. Evin büyük bölümü ahşapla kaplı bunu tercih etme sebebimiz, eve biraz cool’luk kazandırmak. Birazcık da farklı şeyleri seviyorum. Gittiğim, izlediğim evlerde hep aynı şeyleri görüyorum. Biz de bu şekilde yapmaya karar verdik. Yalın ve sade ama net bir ev burası’ ifadelerini kullandı.

blank

Genellikle Arda ve eşi Aslıhan’ın kullandığı salonda büyük bir şömine mevcut…

6 ay önce eve taşındıklarını ve uzun süre bu evde kalmayı planladıklarını söyleyen Turan, ‘Evin yaşandıkça güzelleştiğine inanan bir insanım. Altı ay oldu buraya taşınalı… Salonu tasarlarken iki çocuğumuz olduğu için ona göre planlamalar yaptık. Bu salonda genelde Arda ile zaman geçiriyoruz. Kazalara önlem olarak sehpaların köşelerini yuvarlak yaptık. Ufak ufak sanat eserleri toplamaya başladık.’ dedi.

blank

Evin diğer salonunu da gösteren Turan, ‘Burası ailecek zaman geçirdiğimiz, çocukların yemek yediği salon. Kalabalık sofralar sevdiğimiz için yemek masamız 12 kişinin oturacağı şekilde tasarlandı. Evin en fazla vakit geçirdiğim yeri burası, yaz aylarında da bahçe…’ şeklinde konuştu.

blank

Salonun ortasındaki piyano tamamen dekoratif olarak kullanılmış…

Mutfağında bar sandalyeleri kullanan ünlü isim ‘Aslında kullanışsız görünüyor olabilir ama hiç değil. Oturduğunuz zaman sırtınızı yaslayabiliyorsunuz, gerçekten çok rahat. Bazen burada kahvaltı yapıyoruz. Dolap düzenine çok önem veriyorum. Bu yüzden etrafta çok fazla eşya görmeyebilirsiniz, genel de kullanacağım şeyleri çıkarıyorum göz önüne.’ dedi.

blank

Evin birinci kat daha çok yetişkinlere ve misafirlere hitap ediyor. İkinci katında ise çocuklar için oyun alanları var. 

Evin üçüncü katını da kendileri için tasarlayan Aslıhan Turan eşinin giyinme odasını da gösterdi.  ‘Ben bütün kışı tayt, tişört ve sweatshirt’la geçirebilirim, ama Arda odasına çok emek harcadı’ dedi.

blank

Galatasaray’ın kaptanı Arda Turan, takımının logosu aslanı evinin girişine de koydu.

blank

Üç katlı villanın içinde asansör de mevcut… Turan çocukların güvenliği için asansörü çok fazla kullanmadıklarını söyledi.

blank

Temizliğe çok önem veren Aslıhan Turan, mutfağın bir bölümüne bulaşık odası yaptırmış…

blank

Mutfaktan bahçeye açılan bir kapı var ve orada da yemek odası mevcut.

blank

Bahçede oturma grubu ve 2 ayrı şömine bulunuyor. Turan, şömine yakmayı çok sevdiğini, sıcak havada bile kullandığını söyledi. Ayrıca bahçede greyfurt, erik ağacı ve çok sayıda çiçek türü var.

blank

Çocuk katının girişindeki duvarı çocukları Hamza ve Asil’in siyah-beyaz çocukluk fotoğrafları süslüyor.

blank

Yatak odasında sadelikten yana olan Turan, odaya televizyon alıp almama konusunda ‘kararsız’ olduğunu söyledi.

blank

 

 

Kaynak:
blank

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz

Senin firiklerine önem veriyoruz.

Aslıhan Doğan Turan: Küçük kavgalar, ilişkiyi dinamik tutuyor! #Evi̇

Moda

9/09/2021 | Yorum Yok | 97 | admin

%d blogcu bunu beğendi: