Kuruçeşme’de arabesk şöleni… Seyircilerini mest ettiler! #Sahne | HepsiBlog
blank

Kuruçeşme’de arabesk şöleni… Seyircilerini mest ettiler! #Sahne

HAYRANLARINI MEST ETTİ HEM GÖZE HEM KULAĞA HİTAP ETTİ

Sahneye ilk olarak, yaptığı şarkılarla dinlenme rekorları kıran Tuğçe Kandemir çıktı. Tercih ettiği siyah ve ışıltılı elbisesi ile göz kamaştıran Kandemir, konserinin açılışını “Kurban Olduğum” şarkısıyla yaptı. Sahnede “Böyle önemli bir sahnede sizlerle bir araya geldiğim çok mutluyum, yaşadığım hisler tarifsiz” diyerek alkış topladı. “Yelkovan” “Gülü Soldurmam” “Yağmur” gibi hit şarkılarını art arda seslendiren Kandemir, hayranlarının isteğini kırmayarak sahnede şiir de okudu.

blank

KULAKLARIN PASINI ARABESK ŞARKILARLA SİLDİ

Arabesk müziğin güçlü yorumcularından Haktan, ikinci yarıda sahneye çıktı. Yoğun alkışla sahneye çıkan Haktan, kendi şarkılarının yanı sıra art arda “Beni Benden Alırsan” “Vazgeçtim” “Gönül” “Doktor” gibi kült olmuş arabesk şarkılarla kulakların pasını sildi.

blank

BÜYÜK KONSERDE SÜRPRİZ DÜET

Gecede art arda sahne alan Tuğçe Kandemir ve Haktan, hayranlarının yoğun isteği üzerine konser sonunda iki şarkıda düet yaptılar. Birlikte “Akşam Güneşi” ve “Arpa Buğday Daneler” söyleyerek izleyicilerine sürpriz yapan ikili, hayranlarını hem duygulandırdılar hem eğlendirdiler.

blank

Kaynak:
blank

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz

Senin firiklerine önem veriyoruz.

Kuruçeşme’de arabesk şöleni… Seyircilerini mest ettiler! #Sahne

Moda

11/09/2021 | Yorum Yok | 65 | admin

%d blogcu bunu beğendi: