Top model Jasmine Tookes ile Snapchat’in yöneticilerinden Juan David Borrero peri masalı gibi bir düğünle evlendi: Düğün damadın memleketinde #Geli̇n | HepsiBlog
blank

Top model Jasmine Tookes ile Snapchat’in yöneticilerinden Juan David Borrero peri masalı gibi bir düğünle evlendi: Düğün damadın memleketinde #Geli̇n

blank

ZAMAN ZAMAN MUTLULUK GÖZYAŞLARI DÖKTÜLER
Top model Jasmine Tookes, 2016 yılından bu yana birlikte olduğu Snapchat yöneticilerinden Juan David Borrero ile damadın memleketi  Ekvador’da göz kamaştıran bir törenle evlendi. 30 yaşındaki Tookes de 31 yaşındaki Borrero da törenin bazı bölümlerinde mutluluk gözyaşlarına boğuldu. Tookes, gösterişli düğününde çekilen fotoğrafları ve törene hazırlık sürecini sosyal medya hesabından paylaştı.

blank

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI
Geçtiğimiz 4 Eylül’de gerçekleşen evlilik töreninde Jasmine Tookes Zuhair Murad imzalı gösterişli bir gelinlik giydi. Tookes, gelinliğini giydiği sırada çekilen videolara da sosyal medya sayfasında yer verdi.

blank

ÜNLÜ MODELLER NEDİME OLDU
Törenin bir başka ilginç yanı ise Jasmine Tookes’in nedimeleri oldu. Her biri moda dünyasının ünlüleri olan Sara Sampaio, Josephine Skriver, Shanina Shayk, törende yeşil elbiseleri içinde Tookes’e nedimelik yaptı.

blank

DAMADA BÜYÜKBABASI TESLİM ETTİ
Gelin Jasmine Tookes, kilisedeki törende büyükbabası ile birlikte yürüdü. Torununu eşi Juan David Borrero’ya teslim eden yaşlı adamın mutluluğu her halinden belli oluyordu.

blank

HALA İNANAMIYORUM
Jasmine Tookes de mutluluğunu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ifade etti. Evlendiği gün çekilen bir fotoğrafını, çiçeği burnunda eşine hitaben “Seninle birlikte gerçek yaşamdaki bir peri masalının içinde olduğuma hala inanıyorum. 4 Eylül 2021. Resmi olarak Bayan Borrero oldum” diye yazdı.

blank

HAYALİMDEKİ GELİNLİK
Bu düğün Jasmine Tookes’in hayallerinin gerçekleştiği gün oldu bir anlamda da. Model, Vogue dergisine verdiği röportajda “İlk hazır giyim defileme çıktığında evlenirken Zuhair Murad tasarımı bir gelinlik giyeceğimi biliyordum” demişti. Tookes kafasındaki gelinlik modelini tasarımcılarına anlattığını ve onların da hayallerini gerçekleştirdiğini sözlerine ekledi.

blank

DÜĞÜN DAMADIN MEMLEKETİNDE
Jasmine Tookes ile Juan David Borrero’un düğünü öncesi koronavirüs ile ilgili önlemler de alındı. Tookes, her şeyin planlandığı gibi gerçekleşmesinden de çok mutlu. Aşısız konukların aşıları da düğünden hemen önce Ekvador’da yapıldı.

blank

KAYINPEDER, ÜLKENİN ÖNDE GELENLERİNDEN
Jasmine Tookes, Juan David Borrero ile nişanlandığını 2020 yılının eylül ayında sosyal medyadan duyurmştu. Tookes’in hayatını birleştirdiği Juan David Borrero, Ekvador Başkan yardımcısı doktor Alfredo Borrero Vega’nın oğlu.

blank

Kaynak:
blank

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz

Senin firiklerine önem veriyoruz.

%d blogcu bunu beğendi: