Ebru Gündeş ile anlaşan Acun Ilıcalı ‘O Ses Türkiye’nin yeni jürisini açıkladı… Hadise’nin yerine kim gelecek? #Bi̇ | HepsiBlog
blank

Ebru Gündeş ile anlaşan Acun Ilıcalı ‘O Ses Türkiye’nin yeni jürisini açıkladı… Hadise’nin yerine kim gelecek? #Bi̇

“EBRU İLE ANLAŞTIK”

 • Ebru ile daha önce anlaştık. O Ses Türkiye’de olacak zaten. 4. jürinin kim olacağına yarın karar vereceğiz. Halkın teveccühü Oğuzhan Koç olması ise, değerlendirebiliriz…

 * O Ses Türkiye jürisi eğlenceli olmak zorunda. Her futbolcudan teknik direktör olmayacağı gibi her şarkıcıdan da jüri üyesi olmuyor.Ben bu zamana kadar iyi jüriler yaptığımızı düşünüyorum. Murat Boz’u da öyle keşfettik. Ben bu kadar eğlenceli biri olduğunu bilmiyordum.

 • Oğuzhan ile yarın görüşeceğiz. O bizim ailemizden biri… Oğuzhan sağolsun ‘Abi sen nasıl dersen öyle olsun’ diyen biri… Beyaz da olacak diye düşünüyoruz. Bunlar bizim kafamızdaki isimler.
blank

“UZUN VADELİ PLAN YAPMAM”

 • Hiçbir zaman 10 yıllık plan yapmadım. Yapsaydım başarılı olacağımı düşünmüyorum. Kapasitemin çok üzerinde bir iş yoğunluğum var.

 • Kızlarımdan, mutlu olacağım ortamlardan taviz vermemek için kendi kendime söz verdim.

 • Yoğunluk olarak nerede uyandığımı bilmiyorum, tavana bakarak ‘Şuan neredeyim’ diyorum. Ekim kasım aylarında Avrupa’da oluyorum. Kalkıp 3 toplantı yapıp, Atina’ya gidip 2 toplantı yapıp, Hollanda’ya gidip 2 toplantı yapıp Türkiye’ye döndüğüm oldu. Bu pandemi beni bir nebze rahatlattı. Dünya Zoom’a döndü.

“RUHUM GENÇ”

* Bu yayın bittikten sonra 50 dakika uyuyup, güne devam edeceğim.

 • Ruhum genç. Estetik olmadım. Bizim aileden kaynaklanna bir avantaj var. Atalarımızda Azeri kök var. Dünyanın en sağlıklı insanı değlim ama baktığım zaman yaşıma göre fena durmuyorum.
blank

“500 TANE TİŞÖRT SİPARİŞ VERDİM”

 • Çalışma hayatında göründüğüm gibiyim. Şort-terlik gezerim. ayakkabı giydiğim zaman daralıyorum. 3-4 saat sonra fırlatmam lazım.
 • Gömlek yılda 15 kere ceket de 4 kere falan giyiyorum. 500 tane siyah tişört sipariş ettim, geliyor. Hayatımı kolaylaştırmak adına siyah tişört giymeye başladım.

* Parmak arası terliği değiştirdim. Kolay değil onu taşıması. O da ağır gelmeye başladı.

* Aksesuar takmıyorum, sadece saat takıyorum. Saati süper hafif olması lazım. Oyuncak saatler gibi olacak. Fiyatını boşverin.

blank

“PARA MUTLULUK GETİRMEZ”

* Başarı olarak söylemek gerekirse, bütün dünya üstünde tek insanım. Bunu ben de hayal etmiyordum. Yakın dönemli planlar yapmak lazım. Uzun vadeli planlar insanı yoldan çıkarır, saçma bi yere götürür.

* Benim üniversiteden mezun olan arkadaşlarımın yüzde 80’i aynı işi yapmadı. Meslekle ilgili kariyer planlaması yaparken görüş mesadesinde gitmek lazım.

* Ben çok inandığım kendi sözüm var, “Para mutluluk getirmez ama parasızlık mutsuzluk getirir” Çok sevdiğim psikolog dostumun bir sözü var “Para mutluluk getirseydi, bütün müşterilerim zengin olmazdı” dedi.

blank

“1 YIL PARASIZ GEZDİM”

* Ben dibi gördüm. Para yok, iş yok… Esat’larda kalıyorum. O dönemki arkadaşarım para harcatmıyordu. 1 yıl öyle gezdim. Annemlerden kalanları da batırdım. Satacak bir şey de kalmadı. Bir motosikletim vardı. 1 yılım öyle geçti. Mutsuz değildim bu arada.

* Bu sene alaçatı’da baktım, tam 28 kişiyim evde. 11+2 oda. Evden insan fışkırsın istiyorum.Benim annem 7 kardeşti, babam 4 kardeşti. O kalabalık bana hep güzel enerji verdi. O sirkülasyon olsun istiyorum.

“HUZURLU BİR DÖNEMDEYİM”

* Deli deliyi bulur derler ya. Bir gün çıktı İstanbul’dan Fethiye’ye gitti yamaç paraşütü yaptı, döndü İstanbul’a geldi. Sakin değil, sakin olandan korkun.

* Hayatıma çok büyük bir mutluluk kattı o bir gerçek. Özel hayatımda sorun olmadığı zaman bu iş hayatındaki performansa da yansır.

* “Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır” lafı boş bi laf değil. Çağla’nın da etkisi var tabii ki… Hayatımda huzurlu bir dönemdeyim.

blank

“SORUN YAŞADIĞIM İNSAN ÇOK AZ”

 • Bizim Zuhal ile bir problemimiz olmadı. Onunla problem yaşadık da tatlıya bağladık gibi bir durum yok. biz o dönemde, programın formatıyla ilgili olarak Fox Tv ile sorun yaşadık. Onu da çözdük.
 • Hayatımı soruyorsanız, kasti değilse sorunları çok uzatan biri değilim.

 • Pozitif enerji almadığım insanlarla çalışmamaya özen gösteriyorum. Ben biraz daha hümanist bakıyorum. Sorun yaşadığım insan çok azdır.

blank

“20 TANE DOSTUM YOK”

 • Sırlarımı dostlarımla hep paylaşırım. Ünlüler dünyasında 20 tane dostum yok. Kadıköy Anadolu Lisesi’nden benim arkadaşlarım… Üniversiteden arkadaşlarım var…

*O Ses Rap’te Hadise. Mero ile anlaştık mutluyuz, Murda ile anlaşıyoruz çok mutluyuz. Kadın yok. Hadise’ye sen olur musun dedim? ‘Nasıl olacak’ dedi. İkisi aynı anda olmazdı. Biz onu Hülya’da denedik çünkü. O Ses Türkiye’de de Hülya vardı. Yetenek Sizsiniz’de de… Biz mutlu olmadık. O yüzden Hadise ‘O Ses Rap’te.

blank

KİM İÇİN NE DEDİ?

Yıldız Tilbe: Sürprize açık olacaksın, pandoranın kutusu gibi ne çıkacağı belli değil. İnanılmaz mutlu çalıştık.

Kaynak:
blank

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz

Senin firiklerine önem veriyoruz.

Ebru Gündeş ile anlaşan Acun Ilıcalı ‘O Ses Türkiye’nin yeni jürisini açıkladı… Hadise’nin yerine kim gelecek? #Bi̇

Moda

15/09/2021 | Yorum Yok | 75 | admin

%d blogcu bunu beğendi: