‘Çocukluğumdan bir doğum günü…’ Onu tanıdınız mı? #… | HepsiBlog
blank

‘Çocukluğumdan bir doğum günü…’ Onu tanıdınız mı? #…

blank
Karşınızda bir doğum günü çocuğu… Yıllar önce pasta üflerken fotoğrafı çekilen bu küçük çocuk, artık dünyanın tanıdığı bir isim… Onu tanıyabildiniz mi?

blank
Fotoğrafın sahibi Tarkan! 17 Ekim doğumlu Megastar, yıllar önceki fotoğrafını “Madem doğum günüm yaklaşıyor, bugünün tbt’si çocukluğumdan bir doğum günü fotoğrafı olsun o zaman :)” notu ile paylaştı. Tarkan’ın fotoğrafını ilk 20 dakikada 20 bin kişi beğendi.

blank

DÜNÜN ÇOCUKLARI BUGÜNÜN YILDIZLARI

Kimi annesiyle kulislere taşındı, kimi set aralarında babasını bekledi, kimi ise tesadüfen sahne ile tanıştı… Gün geldi çocuklar büyüdü… Şimdi her biri anne babalarının kendilerine bıraktığı bayrağı gururla taşıyor… İşte dünün çocukları bugünün yıldızları olan o isimler…

blank

Nereden nereye?

Yanında babası ve çok erken yaşlarda kaybettiği annesi ile kendisini bekleyen hayattan bihaber bu küçük çocuğu tanıyabildiniz mi? Yüz hatları değişmiş olsa da bakışları onu ele veriyor…

blank

Fotoğraftaki kişi doğduğu, büyüdüğü yer olan Adana’da küçük bir bütçe ile çekilen internet dizisi ‘Sıfır 1’ dizisinde canlandırdığı Cio karakteri ile şöhret olan oyuncu Ceyhan Cihangir! 32 yaşındaki oyuncu yıllar öncesine ait kareyi sosyal medya hesabında paylaştı.

blank

“Çok sevdalara düştüm, kavgalar ettim…”

Rol aldığı diziler ve özel hayatı ile sık sık adından söz ettiren oyuncu Rıza Kocaoğlu, yeni yaşını Instagram sayfasında paylaştığı fotoğrafla kutladı. Kocaoğlu’nun paylaşımına ünlü dostları Cem Davran, Ceylan Ertem, Ahmet Rıfat Şungar, Özge Özpirinçci ve Damla Sönmez’den yorum gecikmedi.

blank

Rıza Kocaoğlu, çocukluk yıllarına ait fotoğrafın altına “42 oldum. Çok yollar, çok yerler geçtim, sevdalara düştüm, kavgalar ettim, acılar, pişmanlıklar, mutluluklar… Sanırım değişmeyen tek şey umudum ve merakım oldu hayata karşı,hayat sana teşekkür ederim.” notunu düştü.

blank

HAYVAN SEVGİMİZ

Uzun zaman önce, takvimler henüz 80’li yılları gösterirken, yanındaki minik kuzuya sarılıp poz veren bu ünlü kim sizce? Bir ipucu verelim: O ünlünün de yer aldığı yarışma programını milyonlarca kişi ekran karşısına geçip nefesini tutarak izliyor. O ünlü Masterchef yarışmasının jürisinde yer alan Şef Mehmet Yalçınkaya. Ünlü şef, 1980’lerde çekilen bu pozunu “Hayvan sevgimiz” notuyla paylaşarak Instagram takipçilerine “iyi geceler diledi.

blank

46 yaşındaki Mehmet Yalçınkaya, Bolu’da dünyaya geldi. Dünyanın farklı yerlerinde Gastronomi ve Mutfak Koordinatörlüğü yaptı. Şimdi de tecrübelerini Masterchef yarışmasında paylaşıyor.

blank

Kafasında şapkası, eline sıkı sıkı tuttuğu kırmızı oyuncak arabası ile etrafında olup bitenden habersiz objektife poz veren bu küçük çocuğu tanıyabildiniz mi?

blank

YASEMİN ALLEN

Fotoğrafın sahibi Türkiye’nin en güzel kadınlar arasında yerini alan Yasemin Allen. Güzel oyuncu fotoğrafı Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.

blank

Henüz lise diplomasını almamış, çiçeği burnunda bir stajyer! Onu tanıyabildiniz mi?

blank

CEYHUN YILMAZ

Fotoğraftaki kişi komedyen Ceyhun Yılmaz. Yılmaz, yıllar öncesine ait fotoğrafı “1993 Ekim – Star TvLise son öğrencisi ve stajyer CeyCey( yaş 16’5)” notu ile Instagram’da paylaştı.

blank

Dünyaya gözlerini açalı henüz birkaç saat olmuş… Anne ve babasının kucağında bu hatıra fotoğrafı çekilmiş…

blank

MEHMET ATA NUROĞLU

Fotoğrafın sahibi ‘Çemberimde Gül Oya’ dizisi ile şöhret olan oyuncu Mehmet Ali Nuroğlu. Nuroğlu, fotoğrafı ’42’ notu ile paylaştı. Baba Mehmet Ata Nuroğlu altına “1979 Kasımpaşa Askeri Hastanesi, bir gün sonra Ağrı Patnos’a dönüşüm” notunu düştü.

blank

Sünnet kıyafetini giymiş, hatıra pozu çektiren bu genç adamı tanıdınız mı? O şimdi ekranların aranan ismi!

blank

İBRAHİM BÜYÜKAK

İbrahim Büyükak, 29 yıl önce çekilen fotoğrafını “Sünnet çocuğu musun, star mısın be arkadaş… 1991…” notu ile paylaştı.

blank

Arkadaşları ile sahneye çıkmış, gösteri yapan bu küçük adamı tanıdınız mı? Fotoğrafın sahibi şimdi Türkiye’nin ünlü seslerinden biri

blank

HAKAN AYSEV

Hakan Aysev, yıllar önce çekilen fotoğrafını “Sarar İlkokulu, Ankara! İlk sahne deneyimi: Pamuk Prenses ve 7 Cüceler… En sağdaki cüce bendeniz!” notu ile Instagram’da paylaştı.

blank

MERYEM UZERLİ 9 YAŞINDA

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli’nin sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafa beğeni yağdı.

blank

Ünlü oyuncunun 9 yaşında Almanya’da çekilmiş fotoğrafı takipçilerinin büyük ilgisini çekti. Paylaşıma kısa sürede 100 binin üzerinde beğeni geldi.

blank

Şu sıralar 30’lu yaşlarının başında olan ve dizilerin aranan isimleri arasına adını yazdıran ünlü oyuncuyu, çocukluk fotoğrafına bakınca tanıyabildiniz mi?

blank

BARIŞ MANÇO TAKLİDİ YAPMIŞ

Fotoğraftaki kişi İsmail Hacıoğlu. Ünlü oyuncu, 1992 yılında katıldığı ve sunuculuğunu Volkan Severcan’ın üstlendiği yarışmada Barış Manço’nun taklidini yaptı. Hacıoğlu’nun yıllar sonra ortaya çıkan görüntüleri “Adam olacak çocuk kendini yıllar önce belli etmiş!” dedirtti.

blank

BU KÜÇÜK KIZI TANIYABİLDİNİZ Mİ?

Tepeden toplanmış kızıl saçları, yüzünden okunan heyecanı… 27 yıl önceki fotoğrafa bakınca bu küçük kızı tanıyabildiniz mi?

blank

Fotoğrafın sahibi 2007 Türkiye Güzeli Selen Soyder. Ünlü oyuncu fotoğrafını 1993 notu ile Instagram’da paylaştı…

blank

CENNET MAHALLESİ’NİN EN KÜÇÜK ÜYESİ

‘Cennet Mahallesi’ dizisinin en küçük üyesi Ayşe’yi hatırladınız mı?

Karaktere hayat veren Belemir Temizsoy, dizinin başladığı 2004 yılında henüz 8 yaşındaydı… Aradan 16 yıl geçti ve Belemir genç kız oldu!

blank

Belemir, şimdilerde 20’li yaşlarının başında… Sosyal medya hesabında sık sık fotoğraf paylaşan genç oyuncu, değişimi ile de şaşırtıyor… Cennet Mahallesi’nin ardından ekrandan uzaklaşan Belemir Temizsoy, kendi adını taşıyan bir YouTube kanalı açtı. Temizsoy, dizi anılarını da sayfasında paylaşıyor…

blank

Babannesi ve dedesiyle bayram pozu veren bu küçük adamı tanıyabildiniz mi? Fotoğraftaki kişi şimdi müziğin çok sevilen bir ismi!

blank

EMRE AYDIN

Fotoğraftaki kişi rock’çı Emre Aydın. Aydın, yıllar önce çekilen kareyi ‘İyi Bayramlar’ notu ile paylaştı.

blank

DEĞİŞİMİN BÖYLESİ

13 yaşındayken İbrahim Tatlıses tarafından keşfedilen ve ‘Didem’ şarkısı ile hayatımıa giren Azeri kızı Günel’i hatırladınız mı? Onun son halini görenler tanımakta zorlanıyor!

blank

Günel şimdilerde 34 yaşında genç bir kadın. O küçük Azeri kızı 21 yılda öyle bir değişti ki, eski halini görenler aynı kişi olduğuna inanamıyor…

blank

Daha önce estetik yaptıran Günel, şimdi de uzun kahverengi saçlarını kısacık kestirip sarıya boyattı. Günel yeni halini Instagram’da takipçileri ile paylaştı. Günel’in ‘Hiç kimseye fikir sormadım. İstedim ve yaptım… Bir süre böyle sevin beni’ notuyla paylaştığı fotoğraf takipçilerinden beğeni aldı.

blank

‘Alemin Kıralı’ dizisinde canlandırdığı Oben karakteri ile hafızalara kazınan Birsu Demir değişimi ile şaşırttı. Birsu, dizinin izleyici ile buluştuğu 2011’de 12 yaşındaydı…

blank

Şimdi 20’li yaşlarının başında bir genç kız olan Birsu Demir, fotoğrafını Instagram’da takipçileri ile paylaştı. Demir, fotoğrafın altına “Make up artist kankanız varsa, şanslısınızdır” notunu düştü.

blank

Dönemin modasına uygun saçları ile bacak bacak üstüne atıp poz veren bu genç adamı tanıdınız mı? O şimdi çok ünlü bir oyuncu…

blank

BERKAY ATEŞ

Fotoğraftaki kişi Berkay Ateş… Ünlü oyuncu bu fotoğrafı “18 yaşındaydım. Kaleciydim. Gianluigi Buffon hayranıydım.Hala hayranıyım.” notu ile paylaştı.

blank

Dönemin modasına uyup, çizgili kazak altına ekoseli gömlek giyerek objektife poz veren bu genç adamı tanıyabildiniz mi? Gamzeleri onu ele veriyor!

blank

MURAT DALKILIÇ

Dalkılıç, yıllar öncesine ait fotoğrafı “Küçüklük fotoğraflarım çıkıyor meydana bu aralar… Bunu hatırlamıyorum bak” notu ile Instagram’da paylaştı…

blank

Fotoğraf çekildiğinde henüz ilkokul çağında bile olmayan bu küçük adamı tanıyabildiniz mi? O sahnelerin aranan isimlerinden…

blank

AYDIN

Fotoğrafın sahibi Aydın. ‘Kuşum Aydın’ olarak tanınan şarkıcı, yıllar öncesine ait fotoğrafı Instagram sayfasında paylaştı.

blank

Tören kıyafetlerini giymiş, bandosunu omuzuna takmış bu küçük kızı tanıyabildiniz mi? O şimdi genç kızlara taş çıkaran bir isim!

blank

YONCA EVCİMİK

Fotoğrafın sahibi 56 yaşındaki popçu Yonca Evcimik… Ünlü şarkısı Instagram sayfasında paylaştığı karenin altına “Bandocu yonca… Yanaklara dikkat!” notunu düştü…

blank

Kucağında yavru köpeği, etrafa kızgın gözlerle bakan bu küçük adamı tanıyabildiniz mi?

blank

OKAN BAYÜLGEN

Fotoğrafın sahibi Türkiye’nin en ünlü komedyenlerinden Okan Bayülgen… Bayülgen, çocukluk fotoğrafını “Bir tek köpeğini seviyor ve de kızgın herkese!” notu ile paylaştı.

blank

Elinde çatal, önündeki meyve dolu tabağı bitirmek için uğraşa bu küçük kızı tanıyabildiniz mi? O, 90’lı yıllara damga vurmuş bir isim…

blank

SEVİNÇ ERBULAK

Yıllar önce çekilen fotoğrafın sahibi ‘Süper Baba’ dizisiyle hafızamızda unutulmaz bir yer edinen oyuncu Sevinç Erbulak…

blank

Erbulak fotoğrafın altına “Meyve tabağındaki yeşil üzümlerin bir topluluk, kalabalık bir aile olduğunu düşünenler ve onları çiğnemeden yutmaya çalışanlar burada mı ? Bir kişi bile olsa yeterŞu an hatırladığım bu his beni turuncu oda takımımın yepyeni olduğu yıllara kadar götürdü.Herhalde 3-4 yaşlarında olmalıyım en fazla.Evin tamamı siyah kahverengi kırçıllı halı kaplı, kedim Prenses’in tüyleri halıda gözükmüyor, annem bana uyanır uyanmaz meyve tabağı getiriyor; pötibör bisküviye de aşığım yılları yani…” notunu düştü.

blank

Sevinç Erbulak bu fotoğrafı da “Bu kerpiç duvarlı evde Hatice’ler oturuyor. Sene 79 olmalı. Mecidiyeköy’deki evimizin yan sokağındaki eğri büğrü merdivenlerden inerek avlusuna varıyoruz.Hatice muhtemelen uyuyor çünkü o varken avluya girmeye korkuyoruz. Mahallede herkes ona “deli Hatçe” diyor ama benim Hatice’ye öyle seslenmem yasak.Annem bana onun bizden farklı olduğunu anlatmış.Bu, benim için anlatılması çok güç olan gecede, senden bütün mahalleli adına özür dilerim Hatice.O özel kalbini kırdığımız her an için bizi affet.Her nereden bakıyorsan şu an hepimize.Kedileri bu kadar çok sevmemin en önemli sebebi sensin” notu ile paylaştı.

blank

Saçlarına minik tokalarla iki yandan toplamış, boynunda yakalığı siyah beyaz fotoğrafı… Okul pozu veren bu kızı tanıdınız mı? O şimdi dizilerin aranan ismi!

blank

Fotoğraftaki kişi Beren Saat ve Engin Akyürek’in başrolü üstlendiği ‘Fatmagül’ün Suçu Ne’ dizisinde canlandırdığı Mukaddes Yenge karakteri ile şöhretin zirvesine çıkan Esra Dermancıoğlu…

blank

ESRA DERMANCIOĞLU

Esra Dermancıoğlu yıllar öncesine ait fotoğrafını “Bütün gün bu manyaklarla aynı evde … O kadar zorlanıyorum ki bazen! Bak saat 5.23 hepsi hala ayakta !” notu ile paylaştı.

blank

Omuzlarına dökülen ıslak saçları… Genç kızları aratmayan pozu… Bu fotoğraf çekildiğinde henüz 2,5 yaşında ve yaşayacaklarından habersiz olan plajın en havalı kızın tanıdınız mı?

blank

AZRA AKIN

Fotoğraftaki kişi, güzelliği dünya çapında tescilli olan Azra Akın!

blank

Akın, yıllar öncesine ait fotoğrafını Instagram sayfasında takipçileri ile paylaştı.

blank

Zamana ayak uydurup saçlarını uzatan, henüz gençliğinin baharında olan bu adamı tanıdınız mı?

blank

CİVAN CANOVA

Fotoğraftaki kişi dizilerin aranan ismi oyuncu Civan Canova… Usta oyuncu fotoğrafını “20. yüzyıldan” notu ile paylaştı.

Kaynak:
blank

Bunu beğen:

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Henüz Hiç Yorum Yapılmadı..

Yorum Yaz

Senin firiklerine önem veriyoruz.

‘Çocukluğumdan bir doğum günü…’ Onu tanıdınız mı? #…

Moda

14/10/2021 | Yorum Yok | 51 | admin

%d blogcu bunu beğendi: